پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی قدیریان

اداره ارشاد شهرستان قرچک میزبان گردهمایی ائمه جماعات و مدیران کانونی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از استان تهران؛ گردهمایی ائمه جماعات و مدیران کانون‌های فرهنگی هنری مساجد شهرستان قرچک شب گذشته 16 بهمن با حضور حجت الاسلام و المسلمین غلامعلی قدیریان، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک برگزار شد.

بنابراین گزارش؛ حجت الاسلام والمسلمین قدیریان ضمن تاکید بر تلاش هرچه بیشتر مدیران مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران در جهت ثبت اعضا کانون‌ها در سامانه سجا گفت: با توجه به فرصت باقی مانده در ثبت اعضا، مدیران مسئول کانون‌های فرهنگی هنری باید با تلاش و همت ویژه در جهت ثبت اعضا تعجیل نمایند.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران با اشاره به پایان مهلت زمان ثبت اعضا در اوایل اسفند ماه سال جاری تصریح کرد: از آنجایی که تا کنون چندین بار شاهد بازگشایی سامانه سجا برای ثبت کانون‌های جامانده از ثبت نام بوده ایم، بنظر می‌رسد بعد از پایان مقرر تا مدتی این سایت برای ثبت کانون و اعضا بسته شود به همین منظور نیز مدیران مسئول کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران باید با تلاش بیشتری به این مهم بپردازند. همچنین با توجه به زمان تعیین شده از سوی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور پایان هفتمین روز اسفند ماه سال جاری آخرین فرصت ثبت نام کانون‌های استان تهران می‌باشد.

حجت الاسلام والمسلمین قدیریان در پایان تاکید کرد: با توجه به مصوبه دولت و ابلاغ اساسنامه به کانون‌های فرهنگی هنری مساجد زین پس تمامی پرداختی‌ها به مساجد برای انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری فقط از طریق کانون‌های فرهنگی هنری مساجد امکان پذیر خواهد بود. همچنین کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نیز برای بهرمندی از سرانه‌های در نظر گرفته شد باید کانون و اعضای کانون را در سامانه سجا ثبت نمایند.

تاریخ انتشار: 1398/8/8